Projekt puszcza i ludzie

Gra planszowa „Puszcza Białowieska”, czyli zabawa dla całej rodziny!

W ramach projektu „Puszcza i ludzie” przygotowaliśmy dla Was nową atrakcję, którą stanowi gra planszowa dla całej rodziny pt. „Puszcza Białowieska”.

Gra planszowa „Puszcza Białowieska” zaprasza na fascynującą wędrówkę przez leśne ostępy. Graczy czekają ciekawe spotkania z mieszkańcami lasu, różne przygody oraz piękne widoki. Ilustracje znane z książek i komiksów „Żubra Pompika” autorstwa Tomasza Samojlika z pewnością dodatkowo zachęcą Wasze młode pociechy do udziału we wspólnej zabawie.

Uczestnicy gry mają do wyboru 8 pionków, z których każdy przedstawia inne zwierzę żyjące w Puszczy Białowieskiej. Kto pierwszy dotrze do mety? Czy bóbr będzie szybszy od zająca, a może zwycięzcą będzie lis lub żubr?

Każdy gracz ma szanse nie tylko na wspaniałą zabawę, ale także na poznanie w atrakcyjnej formie podstawowych faktów na temat Puszczy Białowieskiej. Na 120 kartach zawarte są pytania z trzema odpowiedziami do wyboru. Dobra odpowiedź pozwala na szybsze dotarcie do mety i wygranie całej zabawy.

Serdecznie zapraszamy do gry.

Naszą nową publikację może zdobyć każdy z Was. Przeglądajcie naszą stronę puszczailudzie.info i wypatrujcie nowych wydarzeń realizowanych w projekcie. Gra „Puszcza Białowieska” będzie stanowiła pamiątki oraz nagrody dla uczestników naszych konkursów.

Partnerów projektu zapraszamy po odbiór gry do Starostwa Powiatowego w Hajnówce, pokój nr 4.

Recenzję niezależnej blogerki znajdą Państwo na stronie: http://www.kreatywnezycie.pl/projekt-puszcza-i-ludzie/