Projekt puszcza i ludzie

Starostwo Powiatowe w Hajnówce organizuje warsztaty dziennikarskie dla uczniów szkół średnich

Lubisz obserwować otoczenie, nie boisz się nowych wyzwań lub swoją przyszłość wiążesz z dziennikarstwem? W takim razie to jest news dla ciebie!

W ramach projektu „Puszcza i ludzie” Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza młodzież szkół średnich z terenu powiatu hajnowskiego do wzięcia udziału w warsztatach dziennikarskich. Zajęcia poprowadzi zawodowy dziennikarz, a jednocześnie producent telewizyjny. Przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy i nowych umiejętności! Warsztaty odbędą się w Starostowie Powiatowym w Hajnówce, ul. A. Zina 1, sala nr 12, w godz.12:00-16:00.

Warsztaty stanowią przedwstęp do konkursu dziennikarskiego dla młodzieży szkół średnich „Czynna czy bierna ochrona Puszczy Białowieskiej?”. W ramach konkursu uczestnicy nakręcą reportaż na temat ochrony puszczy. Na zwycięzców czekają tablety! Więcej szczegółów odnośnie konkursu wkrótce, tymczasem do zobaczenia na warsztatach!

Konkurs oraz warsztaty realizowane są przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach projektu „Puszcza i ludzie”. Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie puszczailudzie.info

Plakat

Plakat konkursu dziennikarskiego dla młodzieży szkół średnich „Czynna czy bierna ochrona Puszczy Białowieskiej?”